حل تمارین فصل ۲ حسابداری میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل

حل تمارین فصل ۲ حسابداری میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل

حل تمارین کتاب میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل (فصل ۲)

حل تشریحی تمارین فصل ۲ میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل

 

در پست قبلی در سایت رهاسل ، برای شما حل مسائل کتاب حسابداری میانه ۱ نوروش را قرار دادیم که می توانید از آن استفاده کنید. در این صفحه از فروشگاه فایل رهاسل برای شما حل تمارین فصل ۲ حسابداری میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل را قرار دادیم. این فایل به صورت تشریحی است و شامل حل تمامی تمارین مربوط به فصل ۲ می باشد. فایل به صورت دست نویس با کیفیت بسیار بالا می باشد برای مشاهده توضیحات بیشتر و تهیه و دانلود حل تشریحی تمارین فصل ۱ میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

 

سرمایه گذاری بلندمدت در حسابداری میانه ۱ موسی بزرگ اصل : 

در سرمایه گذاری بلندمدت انتظار می‌رود که دارایی‌ها به صورت پیش بینی شده تری ارزش پیدا کنند و سرمایه گذار وارد یک روند سوددهی آرام و البته متمادی شود. در این فصل از این کتاب ، تمامی موارد مربوط به سرمایه گذاری بلندمدت به صورت کامل توضیح داده شد و همچنین تمارین زیادی قرار گرفته است که ما تمامی آنها را را برای شما حل کردیم. همچنین حل تشریحی فصل دوم کتاب جمشید اسکندری که مربوط به ترازنامه و یادداشت های توضیحی صورت های مالی می باشد را هم برای شما در پست های جداگانه قرار دادیم.

 

اهمیت فایل حل تشریحی فصل ۲ کتاب حسابداری میانه یک موسی بزرگ اصل :

یکی از کتاب هایی در چند سال اخیر به عنوان پُر مخاطب ترین کتاب تخصصی دوره کارشناسی برای درس حسابداری میانه معرفی شده ، همین کتاب حسابداری میانه ۱ موسی بزرگ اصل می باشد. ما سعی کردیم به دلیل درخواست کاربران ، بهترین حل تشریحی را برای این فصل از این کتاب تهیه و تنظیم کنیم. فایل مورد نظر به صورت دست نویس می باشد و با فرمت PDF برای شما قرار دادیم. که میتوانید بعد از خرید فایل مورد نظر را دانلود و استفاده کنید. 

 

سرفصل های مهم فصل ۲ میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل شامل : 
  • پیش پرداخت هزینه و سفارشات
  • سرمایه گذاری های بلندمدت
  • سایر دارایی های غیرجاری
  • طبقه بندی اقلام ترازنامه
  • موجودی مواد و کالا

 

راهنمایی برای خرید فایل : 

اگر در مورد نحوه خرید فایل ها ، سوالی دارید پیشنهاد می کنیم که حتماً ، بخش آموزش خرید از سایت را مشاهده کنید و در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به شماره همراه ۰۹۱۱۷۴۱۵۲۸۷ پیام بدهید. ما به صورت ۲۴ ساعته در تلگرام و ایتا پاسخگویی شما هستیم. ضمناً اگر مجموع خرید شما بالای ۱ میلیون تومان از سایت رهاسل باشد برای گرفتن تخفیف ، قبل از خرید به تلگرام ما پیام دهید تا برای شما حتماً تخفیف مورد نظر را لحاظ کنیم.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا