حل مسائل فصل ۵ اصول حسابداری ۱ خواجوی

حل مسائل فصل ۵ اصول حسابداری ۱ خواجوی

حل مسائل کتاب اصول حسابداری ۱ خواجوی (فصل ۵)

حل تشریحی مسائل فصل ۵ اصول حسابداری ۱ خواجوی 

 

در پست قبلی در سایت رهاسل ، برای شما حل مسائل کتاب اصول حسابداری ۱ حسن همتی را قرار دادیم که می توانید از آن استفاده کنید. در این صفحه از فروشگاه فایل رهاسل برای شما حل مسائل فصل ۵ اصول حسابداری ۱ خواجوی را قرار دادیم. این فایل به صورت تشریحی است و شامل حل تمامی مسائل مربوط به فصل ۵ می باشد. فایل به صورت دست نویس با کیفیت بسیار بالا می باشد برای مشاهده توضیحات بیشتر و تهیه و دانلود حل تشریحی مسائل فصل ۵ اصول حسابداری ۱ خواجوی در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

 

مزیت مالیاتی استفاده از لایفو در اصول حسابداری خواجوی : 

برخلاف روش فایفو ، مبنای روش لایفو (Last In First Out) این است که تازه‌ترین موجودی‌هایی که وارد انبار می‌شوند ، اولین موجودی هستند که از انبار خارج شده یا به فروش می‌رسند. استفاده از این متد منجر به حفظ و باقی ماندن محصولاتی در انبار می‌شود که قدیمی‌ ترهستند و قیمت پایین‌ تری دارند. عموماً کمپانی‌هایی از روش لایفو استفاده می‌کنند که دارای موجودی‌های بزرگ و کلان هستند، مثل کمپانی‌های خودروسازی. در این فصل از این کتاب ، تمامی موارد مربوط به مزیت مالیاتی استفاده از لایفو به صورت کامل توضیح داده شد و همچنین مسائل زیادی قرار گرفته است که ما تمامی آنها را را برای شما حل کردیم. همچنین حل تشریحی فصل پنجم کتاب جمشید اسکندری که مربوط به حسابداری موجودی کالا می باشد را هم برای شما در پست های جداگانه قرار دادیم.

 

اهمیت فایل حل تشریحی فصل ۵ کتاب اصول حسابداری یک خواجوی :

یکی از بهترین کتاب های مکمل در درس اصول حسابداری ۱ جهت شرکت در آزمون های پایان ترم دانشگاه های سراسر کشور ، همین کتاب اصول حسابداری ۱ خواجوی می باشد. ما سعی کردیم به دلیل درخواست کاربران ، بهترین حل تشریحی را برای این فصل از این کتاب تهیه و تنظیم کنیم. فایل مورد نظر به صورت دست نویس می باشد و با فرمت PDF برای شما قرار دادیم. که میتوانید بعد از خرید فایل مورد نظر را دانلود و استفاده کنید. 

 

سرفصل های مهم فصل ۵ اصول حسابداری ۱ خواجوی شامل : 
  • سیستم های ثبت موجودی کالا 
  • مزیت مالیاتی استفاده از لایفو
  • روش های برآورد موجودی کالا
  • تعیین بهای تمام شده موجودی کالا
  • قاعده اقل بهای تمام شده و خالص ارزش فروش

 

راهنمایی برای خرید فایل : 

اگر در مورد نحوه خرید فایل ها ، سوالی دارید پیشنهاد می کنیم که حتماً ، بخش آموزش خرید از سایت را مشاهده کنید و در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به شماره همراه ۰۹۱۱۷۴۱۵۲۸۷ پیام بدهید. ما به صورت ۲۴ ساعته در تلگرام و ایتا پاسخگویی شما هستیم. ضمناً اگر مجموع خرید شما بالای ۱ میلیون تومان از سایت رهاسل باشد برای گرفتن تخفیف ، قبل از خرید به تلگرام ما پیام دهید تا برای شما حتماً تخفیف مورد نظر را لحاظ کنیم.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا