حل مسائل فصل ۱ پیشرفته ۱ مصطفی صبوری

حل مسائل فصل ۱ پیشرفته ۱ مصطفی صبوری

حل مسائل کتاب پیشرفته ۱ مصطفی صبوری (فصل ۱)

حل تشریحی مسائل فصل ۱ پیشرفته ۱ صبوری 

 

در پست قبلی در سایت رهاسل ، برای شما حل مسائل کتاب حسابداری پیشرفته ۱ همتی را قرار دادیم که می توانید از آن استفاده کنید. در این صفحه از فروشگاه فایل رهاسل برای شما حل مسائل فصل ۱ حسابداری پیشرفته ۱ صبوری را قرار دادیم. این فایل به صورت تشریحی است و شامل حل تمامی مسائل مربوط به فصل ۱ می باشد. فایل به صورت دست نویس با کیفیت بسیار بالا می باشد برای مشاهده توضیحات بیشتر و تهیه و دانلود حل تشریحی مسائل فصل ۱ پیشرفته ۱ صبوری در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

 

فروش اقساطی در حسابداری پیشرفته ۱ صبوری : 

عبارتست از ، نوعی فروش که فروشنده به منظور ایجاد تسهیلات برای خریدار بخشی از بهای کالا و یا دارایی واگذار شده را بصورت پیش قسط نقدا وباقیمانده بهای آن را در اقساط مساوی و یا نامساوی در زمانهای مختلف دریافت می کند. مسئله ای که از نظر حسابداری مطرح می باشد اصل تطابق درآمد وهزینه می باشد. در این فصل از این کتاب ، تمامی موارد مربوط به فروش اقساطی به صورت کامل توضیح داده شد و همچنین مسائل زیادی قرار گرفته است که ما تمامی آنها را را برای شما حل کردیم. همچنین حل تشریحی فصل اول کتاب جمشید اسکندری که مربوط به فروش اقساطی می باشد را هم برای شما در پست های جداگانه قرار دادیم.

 

اهمیت فایل حل تشریحی فصل ۱ کتاب حسابداری پیشرفته یک صبوری :

یکی از کتاب هایی در چند سال اخیر به عنوان پُر مخاطب ترین کتاب تخصصی دوره کارشناسی برای درس حسابداری پیشرفته معرفی شده ، همین کتاب حسابداری پیشرفته ۱ استاد صبوری می باشد. ما سعی کردیم به دلیل درخواست کاربران ، بهترین حل تشریحی را برای این فصل از این کتاب تهیه و تنظیم کنیم. فایل مورد نظر به صورت دست نویس می باشد و با فرمت PDF برای شما قرار دادیم. که میتوانید بعد از خرید فایل مورد نظر را دانلود و استفاده کنید. 

 

سرفصل های مهم فصل ۱ پیشرفته ۱ صبوری شامل : 
  • روش تعهدی
  • روش بازیافت بهای تمام شده 
  • روش اقساطی
  • اسناد دریافتنی اقساطی
  • تعیین اقساط به صورت نامنظم

 

راهنمایی برای خرید فایل : 

اگر در مورد نحوه خرید فایل ها ، سوالی دارید پیشنهاد می کنیم که حتماً ، بخش آموزش خرید از سایت را مشاهده کنید و در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به شماره همراه ۰۹۱۱۷۴۱۵۲۸۷ پیام بدهید. ما به صورت ۲۴ ساعته در تلگرام و ایتا پاسخگویی شما هستیم. ضمناً اگر مجموع خرید شما بالای ۱ میلیون تومان از سایت رهاسل باشد برای گرفتن تخفیف ، قبل از خرید به تلگرام ما پیام دهید تا برای شما حتماً تخفیف مورد نظر را لحاظ کنیم.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا