حل مسائل فصل ۱ بهایابی ۲ تاری وردی

حل مسائل فصل ۱ بهایابی ۲ تاری وردی

حل مسائل کتاب بهایابی ۲ تاری وردی (فصل ۱)

حل تشریحی مسائل فصل ۱ بهایابی ۲ تاری وردی

 

در پست قبلی در سایت رهاسل ، برای شما حل مسائل کتاب حسابداری صنعتی ۲ علی اصغر فرج زاده را قرار دادیم که می توانید از آن استفاده کنید. در این صفحه از فروشگاه فایل رهاسل برای شما حل مسائل فصل ۱ بهایابی ۲ تاری وردی را قرار دادیم. این فایل به صورت تشریحی است و شامل حل تمامی مسائل مربوط به فصل ۱ می باشد. فایل به صورت دست نویس با کیفیت بسیار بالا می باشد برای مشاهده توضیحات بیشتر و تهیه و دانلود حل تشریحی مسائل فصل ۱ بهایابی ۲ تاری وردی در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

 

ضایعات عادی در حسابداری صنعتی تاری وردی : 

ضایعات عادی به ضایعاتی گفته می‌شود که در طول فرآیند تولید کالا و محصول به وجود می‌آید. وجود ضایعات عادی اجتناب ناپذیر است و این نوع ضایعات را با نام ضایعات غیرقابل کنترل هم می‌شناسند. در واقع تولید بدون داشتن این بخش از ضایعات ناممکن است. در این فصل از این کتاب ، تمامی موارد مربوط به ضایعات عادی به صورت کامل توضیح داده شد و همچنین مسائل زیادی قرار گرفته است که ما تمامی آنها را را برای شما حل کردیم. همچنین حل تشریحی فصل اول کتاب علی اصغر فرج زاده که مربوط به تخصیص بها محصولات مشترک و فرعی می باشد را هم برای شما در پست های جداگانه قرار دادیم.

 

اهمیت فایل حل تشریحی فصل ۱ کتاب بهایابی دو دکتر تاری وردی :

یکی از کتاب هایی در چند سال اخیر به عنوان پر مخاطب ترین کتاب تخصصی دوره کارشناسی برای درس صنعتی معرفی شده ، همین کتاب بهایابی ۲ استاد تاری وردی می باشد. ما سعی کردیم به دلیل درخواست کاربران ، بهترین حل تشریحی را برای این فصل از این کتاب تهیه و تنظیم کنیم. فایل مورد نظر به صورت دست نویس می باشد و با فرمت PDF برای شما قرار دادیم. که میتوانید بعد از خرید فایل مورد نظر را دانلود و استفاده کنید. 

 

سرفصل های مهم فصل ۱ بهایابی ۲ تاری وردی شامل : 
  • معادل آحاد به روش میانگین ، فایفو
  • کالای در جریان ساخت اول دوره
  • کالای در جریان ساخت پایان دوره
  • ضایعات عادی
  • ضایعات غیرعادی
  • گزارش بهای تولید

 

راهنمایی برای خرید فایل : 

اگر در مورد نحوه خرید فایل ها ، سوالی دارید پیشنهاد می کنیم که حتماً ، بخش آموزش خرید از سایت را مشاهده کنید و در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به شماره همراه ۰۹۱۱۷۴۱۵۲۸۷ پیام بدهید. ما به صورت ۲۴ ساعته در تلگرام و ایتا پاسخگویی شما هستیم. ضمناً اگر مجموع خرید شما بالای ۱ میلیون تومان از سایت رهاسل باشد برای گرفتن تخفیف ، قبل از خرید به تلگرام ما پیام دهید تا برای شما حتماً تخفیف مورد نظر را لحاظ کنیم. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

62 − = 59

دکمه بازگشت به بالا