دانلود حل تشریحی حسابرسی کنکور دکتری حسابداری سال ۱۴۰۱

حل تشریحی حسابرسی دکتری ۱۴۰۱

دانلود حل تشریحی حسابرسی دکتری ۱۴۰۱ رشته حسابداری 

************************************

روش خواندن و مطالعه درس حسابرسی :

برای خواندن درس حسابرسی ابتدا شرح درس را بخوانید و مفاهیم هر سرفصل را یاد بگیرید و نکات مهم را یادداشت کنید. با توجه به اینکه در سال های اخیر ، تست ها مفهومی طرح شده اند لذا از حفظ کردن مطالب کاملا خودداری کنید و سعی کنید با تست های بروز و تمرین مکرر آن ، برای کنکور آماده شوید.

 

روش خواندن و مطالعه درس حسابرسی در کنکور دکتری حسابداری :

مهمترین نکته در مورد درس حسابرسی در کنکور دکتری حسابداری این است که پاسخگویی به سوالات نیازمند سرعت عمل زیاد است و این فقط با تمرین و تست زنی زیاد امکان پذیر است. بنابراین بعد از خواندن هر مبحث و خلاصه برداری بروید سراغ مرحله سوم یعنی تست زنی. زمان زیادی به تست زنی اختصاص دهید تا بر مطلب کاملا مسلط شوید.

 

جهت کسب اطلاع از کارنامه داوطلبین کنکور دکتری در گرایش های مختلف رشته حسابداری سال های گذشته می توانید به لینک زیر مراجعه کنید : 

نمونه کارنامه داوطلبین کنکور دکتری حسابداری

 

معرفی منابع کنکور دکتری حسابداری

« حسابرسی »

📥 برای تقویت درس حسابرسی از تست های دکتری از سال ۹۱ به بعد مدنظر قرار دهید و تست های ارشد از سال ۸۰ به بعد رشته حسابداری را مرور کنید. (البته حل با توجه به استانداردهای جدید)

📥 برای افزایش قدرت تست زنی خود حتما از تشریحی خواندن مطالب خودداری کنید زیرا خیلی از مطالب ممکن است خیلی راحت از ذهن تان پاک می شود و برای جلوگیری این کار ، حتما برنامه منظمی را در نظر داشته باشید برای مثال : در ماه های پایانی حسابرسی را کار کنید نه از یکسال قبل.

دقت کنید : منابع ارشد حسابداری موسسه حسابداران برتر برای کسانی مفید می باشد که حداقل ۲۰ درصد از مطالب رشته حسابداری را بلد باشند و گرنه از تهیه این کتاب خودداری کنند چون سطح کتاب بالا می باشد و ویژه کنکور دکتری حسابداری.

بیشتربخوانیددانلود کتاب راه سبز حسابرسی ویژه دکتری // منبع دکتری حسابداری

 

 

چگونه از محصولات جدید در زمینه دکتری حسابداری مطلع شویم؟ 

توصیه می کنیم برای مطلع شدن از مطالب بروز در مقطع دکتری حسابداری ، از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۱۷۴۱۵۲۸۷ پیام دهید تا لینک کانال دکتری حسابداری را برای شما ارسال کنیم تا با عضویت در این کانال ، از مطالب جدید ما با خبر شوید. 

 

کار اختصاصی از گروه آموزشی حسابداران برتر

حل تشریحی حسابرسی دکتری ۱۴۰۱

************************

سوالی دارید تلگرامی از پشتیبانی ما بپرسید :

۰۹۱۱۷۴۱۵۲۸۷

************************

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا