دانلود حل تشریحی کنترل بودجه کنکور ارشد حسابداری سال ۹۹

حل تشریحی اصول تنظیم و کنترل بودجه ارشد ۹۹

دانلود حل تشریحی کنترل بودجه ارشد ۹۹ رشته حسابداری 

************************************

روش خواندن و مطالعه درس کنترل بودجه در کنکور ارشد حسابداری :

روش خواندن و مطالعه درس کنترل بودجه در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری ، در گرایش حسابداری عمومی به خاطر ضریب ۲ و اینکه یکی از دروس مهم کنکور کارشناسی ارشد حسابداری است ، جایگاه بسیار ویژه ای دارد. درس اصول تنظیم و کنترل بودجه ۱۰ سوال را در کنکور به خود اختصاص می دهد. با توجه به اهمیت حل بودجه ارشد ۹۹ آن را هم اکنون روی سایت قرار دادیم ، درس بودجه با توجه به اینکه منبع خاصی هنوز در بازار ندارد و از طرفی این درس ارتباط مستقیمی با سیاست و قانون دیوان محاسبات کشور دارد بهتر است داوطلبینی که قصد دارند در کنکور این درس را بزنند بهترین منبع ، خواندن قانون دیوان محاسبات و همچنین قانون مجلس شورای اسلامی می باشد. 

نمونه تست های کنترل بودجه در کنکور ارشد حسابداری :

برای نمونه تست های دیگر می توانید از تست های کنکور ارشد مدیریت در سال های گذشته استفاده کنید. داوطلبی که تغییر رشته به حسابداری داده است باید به روش دیگری این درس را بفهمد و تست بزند.

 

جهت کسب اطلاع از کارنامه داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد در گرایش های مختلف رشته حسابداری سال های گذشته می توانید به لینک زیر مراجعه کنید : 

رتبه های قبولی داوطلبین کنکور ارشد حسابداری

 

معرفی منابع کنکور ارشد حسابداری

« اصول تنظیم و کنترل بودجه »

ضریب این درس برای رشته حسابداری صفر و برای رشته های حسابرسی و حسابداری مدیریت صفر بوده و فقط در گرایش بخش عمومی تأثیر گذار می باشد. دقت کنید این درس جنبه تعریفی دارد و تست محاسباتی ندارد لذا سعی کنید در ماه های آخر این درس را مرور کنید چون مطالب عمومی این درس بسیار فراوان است و احتمال دارد شما در خواندش گیج شوید. 

بیشتربخوانید : دانلود کتاب های لقمه طلایی ویژه ارشد // منبع ارشد حسابداری

 

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته حسابداری در دانشگاه های سراسری :

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های کارشناسی ارشد رشته حسابداری متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری اعلام می‌شود.

 

کار اختصاصی از گروه آموزشی حسابداران برتر

حل تشریحی اصول تنظیم و کنترل بودجه ارشد ۹۹

************************

سوالی دارید تلگرامی از پشتیبانی ما بپرسید :

۰۹۱۱۷۴۱۵۲۸۷

************************

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا