حل مسائل فصل ۶ اصول حسابداری ۱ خواجوی

حل مسائل فصل ۶ اصول حسابداری ۱ خواجوی

حل مسائل کتاب اصول حسابداری ۱ خواجوی (فصل ۶)

حل تشریحی مسائل فصل ۶ اصول حسابداری ۱ خواجوی 

 

در پست قبلی در سایت رهاسل ، برای شما حل مسائل کتاب اصول حسابداری ۱ تاری وردی را قرار دادیم که می توانید از آن استفاده کنید. در این صفحه از فروشگاه فایل رهاسل برای شما حل مسائل فصل ۶ اصول حسابداری ۱ خواجوی را قرار دادیم. این فایل به صورت تشریحی است و شامل حل تمامی مسائل مربوط به فصل ۶ می باشد. فایل به صورت دست نویس با کیفیت بسیار بالا می باشد برای مشاهده توضیحات بیشتر و تهیه و دانلود حل تشریحی مسائل فصل ۶ اصول حسابداری ۱ خواجوی در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

 

سفته بابت تضمین در اصول حسابداری خواجوی : 

اگر سفته بابت تضمین صادر شود جزء حساب های اسناد دریافتنی محسوب نمی شود و تحت حسابی به نام حساب انتظامی قرار می گیرد. در این مورد دریافت کننده سفته و هم صادر کننده ثبتی مشابه هم خواهند داشت. در این فصل از این کتاب ، تمامی موارد مربوط به سفته بابت تضمین به صورت کامل توضیح داده شد و همچنین مسائل زیادی قرار گرفته است که ما تمامی آنها را را برای شما حل کردیم. همچنین حل تشریحی فصل ششم کتاب جمشید اسکندری که مربوط به حسابداری مطالبات می باشد را هم برای شما در پست های جداگانه قرار دادیم.

 

نقش اصول حسابداری و کاربرد آن + حل تشریحی فصل ۶ کتاب اصول حسابداری یک خواجوی :

 یکی از رشته ها و مشاغل پرطرفدار میان افراد که درآمد مناسبی دارد ، شغل و رشته حسابداری است. سالانه تعداد زیادی از افراد برای ورود به این شغل وارد رشته حسابداری شده و اصول حسابداری را فرا می گیرند. پس از فارغ التحصیلی ، در یکی از شرکت های مورد نظر مشغول به کار می شوند. ما سعی کردیم به دلیل درخواست کاربران ، بهترین حل تشریحی را برای این فصل از این کتاب تهیه و تنظیم کنیم. فایل مورد نظر به صورت دست نویس می باشد و با فرمت PDF برای شما قرار دادیم. که میتوانید بعد از خرید فایل مورد نظر را دانلود و استفاده کنید. 

 

سرفصل های مهم فصل ۶ اصول حسابداری ۱ خواجوی شامل : 
  • روش های برآورد مطالبات مشکوک الوصول
  • حسابداری مطالبات سوخت شده
  • ارزشیابی حساب های دریافتنی
  • عملیات حسابداری سفته
  • محاسبه دوره تنزیل

 

راهنمایی برای خرید فایل : 

اگر در مورد نحوه خرید فایل ها ، سوالی دارید پیشنهاد می کنیم که حتماً ، بخش آموزش خرید از سایت را مشاهده کنید و در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به شماره همراه ۰۹۱۱۷۴۱۵۲۸۷ پیام بدهید. ما به صورت ۲۴ ساعته در تلگرام و ایتا پاسخگویی شما هستیم. ضمناً اگر مجموع خرید شما بالای ۱ میلیون تومان از سایت رهاسل باشد برای گرفتن تخفیف ، قبل از خرید به تلگرام ما پیام دهید تا برای شما حتماً تخفیف مورد نظر را لحاظ کنیم.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا