دانلود حل تشریحی کنکور دکتری حسابداری سال ۹۷

حل تشریحی کنکور دکتری حسابداری ۹۷

دانلود حل تشریحی کنکور دکتری حسابداری ۹۷

************************************

نحوه خواندن دروس آزمون دکتری حسابداری و ترتیب آن :

با توجه به اینکه مباحث تئوری به راحتی از یاد می رود توصیه می شود اگر فرصت دارید در مرحله نخست درس ریاضی و آمار را شروع کنید و پس از مسلط شدن به درس بعدی بروید. دقت کنید مباحث محاسباتی مثل ریاضی و آمار نباید در یک ماه آخر کنکورشروع شود بلکه باید مرور شود. درس بعدی ، حسابداری مدیریت می باشد و چون بخشی از سوالات مشابه حسابداری مالی و صنعتی می باشد لذا در اولویت دوم قرار دهید. در مرحله سوم درس تئوری حسابداری را شروع کنید سعی کنید از منبع بروزی مطالب را مرور کنید تا مفاهیم در ذهن شما تثبیت شود و در مرحله آخر درس حسابرسی را استارت بزنید مثلا در یک ماه آخر. چون درس حسابرسی درسی می باشد که اگر در ۶ ماه قبل خوانده باشید به راحتی فراموش می شود لذا سعی کنید در یک ماه مانده به کنکور جمع بندی کنید. از زیاد کردن منابع و همچنین تست هایی که به درد شما نمی خورد جداً خودداری کنید. 

 

مواد آزمون کنکور دکتری حسابداری :

📥 زبان انگلیسی

📥 استعداد تحصیلی

📥 ریاضی و آمار

📥 حسابرسی

📥 حسابداری مدیریت

📥 تئوری حسابداری

 

جهت کسب اطلاع از کارنامه داوطلبین کنکور دکتری در گرایش های مختلف رشته حسابداری سال های گذشته می توانید به لینک زیر مراجعه کنید : 

نمونه کارنامه داوطلبین کنکور دکتری حسابداری

 

معرفی منابع کنکور دکتری حسابداری

« ریاضیات عمومی »

توصیه مهمی که به داوطلبین داریم این است به جای اینکه درسنامه های طولانی بخوانید ولی نتیجه نگیرید یک منبع مهم بخوانید و مکرر تمرین کنید تا به سطح آمادگی بالایی برسید برای این کار سعی کنید منابع موسسه حسابداران برتر را تهیه کنید که کاملا رویکرد تستی دارد و برای قبولی شما بسیار مفید خواهد بود. 

دقت کنید : منابع ارشد حسابداری موسسه حسابداران برتر برای کسانی مفید می باشد که حداقل ۲۰ درصد از مطالب رشته حسابداری را بلد باشند و گرنه از تهیه این کتاب خودداری کنند چون سطح کتاب بالا می باشد و ویژه کنکور دکتری حسابداری.

بیشتربخوانیددانلود کتاب راه سبز ریاضیات عمومی ویژه دکتری // منبع دکتری حسابداری

 

 « آمار و احتمالات »

اما روش مطالعه درس آمار برای کنکور دکتری حسابداری : در مرحله اول هرسرفصل را بخوانید بطوری که بتوانید طبقه بندی مناسبی از هر مبحث در ذهن خود ایجاد کنید ، و ارتباط بین فرمول ها را درک کنید. سپس در مرحله دوم خلاصه ای از نکات و فرمول های آن بنویسید که برای دوران مرور به مشکل برنخورید. خلاصه شما باید تمام فرمول ها و نکات اساسی فصل را در برگیرد. برای قسمت هایی که مطلب برای شما مبهم است در کنار فرمول و نکته یک تمرین یا مثال بنویسید تا بلافصله با دیدن آن، مطلب برای شما یادآوری شود. سعی کنید خلاصه یرداری شما حجیم و زیاد نشود که در دوران مرور زمان زیادی را به هدر ندهید.

بیشتربخوانید : دانلود کتاب راه سبز آمار و احتمالات ویژه دکتری // منبع دکتری حسابداری

 

« حسابرسی »

📥 برای افزایش قدرت تست زنی خود حتما از تشریحی خواندن مطالب خودداری کنید زیرا خیلی از مطالب ممکن است خیلی راحت از ذهن تان پاک می شود و برای جلوگیری این کار ، حتما برنامه منظمی را در نظر داشته باشید برای مثال : در ماه های پایانی حسابرسی را کار کنید نه از یکسال قبل.

دقت کنید : منابع ارشد حسابداری موسسه حسابداران برتر برای کسانی مفید می باشد که حداقل ۲۰ درصد از مطالب رشته حسابداری را بلد باشند و گرنه از تهیه این کتاب خودداری کنند چون سطح کتاب بالا می باشد و ویژه کنکور دکتری حسابداری.

بیشتربخوانیددانلود کتاب راه سبز حسابرسی ویژه دکتری // منبع دکتری حسابداری

 

« حسابداری مدیریت »

الف) کتاب استاد نمازی 

ب) کتاب استاد نیکبخت

ج) کتاب استاد شباهنگ

 

« تئوری حسابداری »

الف) کتاب دو جلدی ویلیام اسکات

ب) کتاب دو جلدی ریاحی بلوکی

ج) کتاب دو جلدی هندریکسن

د) کتاب دو جلدی استاد شباهنگ

 

چگونه از محصولات جدید در زمینه دکتری حسابداری مطلع شویم؟ 

توصیه می کنیم برای مطلع شدن از مطالب بروز در مقطع دکتری حسابداری ، از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۱۷۴۱۵۲۸۷ پیام دهید تا لینک کانال دکتری حسابداری را برای شما ارسال کنیم تا با عضویت در این کانال ، از مطالب جدید ما با خبر شوید. 

 

کار اختصاصی از گروه آموزشی حسابداران برتر

حل تشریحی دکتری حسابداری ۹۷

************************

سوالی دارید تلگرامی از پشتیبانی ما بپرسید :

۰۹۱۱۷۴۱۵۲۸۷

************************

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا