حل تمارین فصل ۳ حسابداری میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل

حل تمارین فصل ۳ حسابداری میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل

حل تمارین کتاب میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل (فصل ۳)

حل تشریحی تمارین فصل ۳ میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل

 

در پست قبلی در سایت رهاسل ، برای شما حل مسائل کتاب حسابداری میانه ۱ نوروش را قرار دادیم که می توانید از آن استفاده کنید. در این صفحه از فروشگاه فایل رهاسل برای شما حل تمارین فصل ۳ حسابداری میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل را قرار دادیم. این فایل به صورت تشریحی است و شامل حل تمامی تمارین مربوط به فصل ۳ می باشد. فایل به صورت دست نویس با کیفیت بسیار بالا می باشد برای مشاهده توضیحات بیشتر و تهیه و دانلود حل تشریحی تمارین فصل ۳ میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

 

تغییر در برآورد حسابداری در حسابداری میانه ۱ موسی بزرگ اصل : 

یعنی تعدیل مبلغ دفتری دارایی یا بدهی یا مصرف ادواری یک دارایی که از ارزیابی وضعیت فعلی و منافع و تعهدات آتی مورد انتظار مربوط به دارایی‌ها و بدهی‌ها می‌باشد. بسیاری از اقلام صورت‌های مالی را نمی‌توان به دقت اندازه‌گیری نمود و می‌توان آن‌ها را براساس قضاوتهای مبتنی بر آخرین اطلاعات برآورد کرد. در این فصل از این کتاب ، تمامی موارد مربوط به تغغیر در برآورد حسابداری به صورت کامل توضیح داده شد و همچنین تمارین زیادی قرار گرفته است که ما تمامی آنها را را برای شما حل کردیم. همچنین حل تشریحی فصل سوم کتاب جمشید اسکندری که مربوط به گزارش عملکرد مالی و صورت جریان وجوه نقد می باشد را هم برای شما در پست های جداگانه قرار دادیم.

 

اهمیت فایل حل تشریحی فصل ۳ کتاب حسابداری میانه یک موسی بزرگ اصل :

یکی از کتاب هایی در چند سال اخیر به عنوان پُر مخاطب ترین کتاب تخصصی دوره کارشناسی برای درس حسابداری میانه معرفی شده ، همین کتاب حسابداری میانه ۱ موسی بزرگ اصل می باشد. ما سعی کردیم به دلیل درخواست کاربران ، بهترین حل تشریحی را برای این فصل از این کتاب تهیه و تنظیم کنیم. فایل مورد نظر به صورت دست نویس می باشد و با فرمت PDF برای شما قرار دادیم. که میتوانید بعد از خرید فایل مورد نظر را دانلود و استفاده کنید. 

 

سرفصل های مهم فصل ۳ میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل شامل : 
  • اهمیت اندازه گیری سود 
  • شناخت درآمد عملیاتی
  • تخصیص منظم و منطقی
  • شکل صورت سود و زیان
  • تغییر در برآوردهای حسابداری

 

راهنمایی برای خرید فایل : 

اگر در مورد نحوه خرید فایل ها ، سوالی دارید پیشنهاد می کنیم که حتماً ، بخش آموزش خرید از سایت را مشاهده کنید و در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به شماره همراه ۰۹۱۱۷۴۱۵۲۸۷ پیام بدهید. ما به صورت ۲۴ ساعته در تلگرام و ایتا پاسخگویی شما هستیم. ضمناً اگر مجموع خرید شما بالای ۱ میلیون تومان از سایت رهاسل باشد برای گرفتن تخفیف ، قبل از خرید به تلگرام ما پیام دهید تا برای شما حتماً تخفیف مورد نظر را لحاظ کنیم.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 6

دکمه بازگشت به بالا