حل تمارین فصل ۱ حسابداری میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل

حل تمارین فصل ۱ میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل

حل تمارین کتاب میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل (فصل ۱)

حل تشریحی تمارین فصل ۱ میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل

 

در پست قبلی در سایت رهاسل ، برای شما حل مسائل کتاب حسابداری میانه ۱ نوروش را قرار دادیم که می توانید از آن استفاده کنید. در این صفحه از فروشگاه فایل رهاسل برای شما حل تمارین فصل ۱ حسابداری میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل را قرار دادیم. این فایل به صورت تشریحی است و شامل حل تمامی تمارین مربوط به فصل ۱ می باشد. فایل به صورت دست نویس با کیفیت بسیار بالا می باشد برای مشاهده توضیحات بیشتر و تهیه و دانلود حل تشریحی تمارین فصل ۱ میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

 

اوراق بهادار در حسابداری میانه ۱ موسی بزرگ اصل : 

اوراق بهادار (Securities) هر نوع ورقه یا مستندی است که متضمن حقوق مالی قابل نقل‌ و‌ انتقال برای مالک آن باشد. به‌ بیان‌ دیگر اوراق بهادار نوعی ابزار مالی با قابلیت نقل‌ و‌‌ انتقال است. این اوراق از هر نوع آن شامل سهام عادی، سهام ممتاز ، حق تقدم ، سهام جایزه ، اوراق مشارکت، مشتقات، اختیار معامله ، قرارداد آتی و صکوک که باشد ، نوعی ارزش مالی را برای مالک آن به‌ همراه دارد. در این فصل از این کتاب ، تمامی موارد مربوط به اوراق بهادار به صورت کامل توضیح داده شد و همچنین تمارین زیادی قرار گرفته است که ما تمامی آنها را را برای شما حل کردیم. همچنین حل تشریحی فصل اول کتاب جمشید اسکندری که مربوط به حسابداری مالی و مفاهیم نظری گزارشگری مالی می باشد را هم برای شما در پست های جداگانه قرار دادیم.

 

اهمیت فایل حل تشریحی فصل ۱ کتاب حسابداری میانه یک موسی بزرگ اصل :

یکی از کتاب هایی در چند سال اخیر به عنوان پُر مخاطب ترین کتاب تخصصی دوره کارشناسی برای درس حسابداری میانه معرفی شده ، همین کتاب حسابداری میانه ۱ موسی بزرگ اصل می باشد. ما سعی کردیم به دلیل درخواست کاربران ، بهترین حل تشریحی را برای این فصل از این کتاب تهیه و تنظیم کنیم. فایل مورد نظر به صورت دست نویس می باشد و با فرمت PDF برای شما قرار دادیم. که میتوانید بعد از خرید فایل مورد نظر را دانلود و استفاده کنید. 

 

سرفصل های مهم فصل ۱ میانه ۱ جلد ۱ موسی بزرگ اصل شامل : 
  • نیاز به استانداردهای حسابداری مالی 
  • جامعه حسابداران رسمی ایران
  • هدف های صورت های مالی
  • حسابداری مالی و محیط آن
  • بورس اوراق بهادار 

 

راهنمایی برای خرید فایل : 

اگر در مورد نحوه خرید فایل ها ، سوالی دارید پیشنهاد می کنیم که حتماً ، بخش آموزش خرید از سایت را مشاهده کنید و در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به شماره همراه ۰۹۱۱۷۴۱۵۲۸۷ پیام بدهید. ما به صورت ۲۴ ساعته در تلگرام و ایتا پاسخگویی شما هستیم. ضمناً اگر مجموع خرید شما بالای ۱ میلیون تومان از سایت رهاسل باشد برای گرفتن تخفیف ، قبل از خرید به تلگرام ما پیام دهید تا برای شما حتماً تخفیف مورد نظر را لحاظ کنیم.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا