دانلود حل تشریحی حسابداری مالی کنکور ارشد حسابداری سال ۱۴۰۱

حل تشریحی حسابداری مالی ارشد ۱۴۰۱

دانلود حل تشریحی حسابداری مالی ارشد ۱۴۰۱ رشته حسابداری 

************************************

روش خواندن و مطالعه درس حسابداری مالی در کنکور ارشد حسابداری :

بهترین کار برای تقویت درس حسابداری مالی در یک ماهه آخر :

روش خواندن و مطالعه درس حسابداری مالی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری، به خاطر ضریب ۳ و اینکه یکی از دروس مهم کنکور کارشناسی ارشد حسابداری است، جایگاه بسیار ویژه ای دارد. حسابداری مالی ۲۵ سوال را در کنکور به خود اختصاص می دهد.درس حسابداری مالی شامل مباحث مختلفی است که کسانی که لیسانس حسابداری دارند و یا در دوره لیسانس حسابداری مشغول به تحصیل می باشند ، آن ها را خوانده اند. مباحث میانه ۱ و ۲ ، حسابداری پیشرفته ۱ و۲ و مباحث جاری در حسابداری تشکیل دهنده درس حسابداری مالی در کنکور ارشد حسابداری است. برای شروع به مطالعه این درس پس از انتخاب بهترین منبع، مطالب پایه ای و اصلی را در ابتدا بخوانید تا پایه مورد نیاز برای درس حسابداری مالی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری برای شما فراهم شود.

روش خواندن درس حسابداری مالی برای کنکور ارشد حسابداری، برای هر تیپ از داوطلبان بسیار متفاوت است. داوطلبی که تغییر رشته به حسابداری داده است باید به روش دیگری این درس را بفهمد و تست بزند. سعی کنید تستی بخوانید و مفهومی. 

 

جهت کسب اطلاع از کارنامه داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد در گرایش های مختلف رشته حسابداری سال های گذشته می توانید به لینک زیر مراجعه کنید : 

رتبه های قبولی داوطلبین کنکور ارشد حسابداری

 

معرفی منابع کنکور ارشد حسابداری

« حسابداری مالی »

ضریب این درس برای رشته حسابداری (۳) و برای رشته های حسابرسی و حسابداری مدیریت (۲) بوده و به دلیل ضریب بالای آن و آشنایی نسبی اکثر دانشجویان با این درس از اهمیت بالایی در آزمون برخوردار می‌باشد. این درس تحت عناوین مختلف (مباحث جاری، اصول حسابداری، حسابداری میانه، حسابداری دولتی و حسابداری پیشرفته) در طول چند ترم حدوداً در قالب ۳۲ واحد در دانشگاه‌های کشور تدریس می‌شود و تعداد سوالات آن در کنکور کارشناسی ارشد ۲۵ سؤال می باشد.

بیشتربخوانید : دانلود کتاب لقمه طلایی حسابداری مالی ویژه ارشد // منبع ارشد حسابداری

 

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته حسابداری در دانشگاه های سراسری :

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های کارشناسی ارشد رشته حسابداری متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری اعلام می‌شود.

 

کار اختصاصی از گروه آموزشی حسابداران برتر

حل تشریحی حسابداری مالی ارشد ۱۴۰۱

************************

سوالی دارید تلگرامی از پشتیبانی ما بپرسید :

۰۹۱۱۷۴۱۵۲۸۷

************************

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا