آزمون استخدامی بزرگ حسابداری سال ۱۴۰۰

آگهی استخدامی بزرگ حسابداری سال ۱۴۰۰

آزمون استخدامی بزرگ حسابداری سال ۱۴۰۰ : 

✅ طبق تصمیمی که گرفته شده قرارست دوستانی رشته حسابداری درس خواندند و جویای کار هستند برای خود موسسه به کار گرفته شوند لذا برخی ها می پرسند که موسسه شما زیر نظر کدام ارگان قرار دارد. باید به این دوستان عرض کنیم موسسه ما ، موسسه خصوصی می باشد و تمام حقوق ماهیانه شما از طریق امور مالی موسسه به حساب شما واریز می شود لذا نگرانی از بابت حقوق نداشته باشید. مطلب بعدی اینکه سوالات این آزمون (۱ بهمن ۱۴۰۰) به طور رسمی پس از برگزاری در کانال های مرتبط با حسابداران برتر منتشر می شود و لذا برگزاری آزمون قطعی شده و دوستان مدیریت کنند و خوب بخوانند. نکته آخر ، چون همکاری شما پس از قبولی در آزمون استخدامی ، به صورت مجازی می باشد لذا نیاز به حضور فیزیکی در موسسه ما را ندارید یعنی کاری که از شما خواستیم را انجام می دهید و بابت آن حقوق می گیرید. تداخل با شاغل بودن شما هم ندارد اشتباه نگیرید.

📌 بگذارید یک مثال براتون بزنیم : مثلاً یک کتاب حسابداری را به شما معرفی می کنیم و می گوییم این کتاب را برای ما حل کنید حل مسائل این کتاب برای ما مهم می باشد چه می خواهید خودتان حل کنید و چه به استاد حسابداری دیگر بدهید. در ازای حلی که برای ما می فرستید مبلغ میلیونی دریافت می کنید. این طور نیست که پس از قبولی در آزمون ، فقط حقوق بگیرید کاری از شما می خواهیم انجام دهید در ازای همان از ما وجه دریافت می کنید هر چه سرعت تحویل شما بیشتر باشد طبیعتاً کار بیشتری به شما می دهیم و در ازای آن حقوق بالاتر. ممکن است یک کتاب را ۳ ماه طول بدهید و زمان را از دست بدهید ما هم طبق همان قیمت حقوق می دهیم باور کنید این نوع کار در سطح بازار نیست و قرارست برای اولین بار انجام بگیرد. دوستانی که ما را می شناسند می دانند ما یا کاری را شروع نمی کنیم و یا تا آخرش ادامه خواهیم داد. دوستانی که حسابداری خواندند و در حال حاضر بیکار هستند را به این استخدامی فرا بخوانید امیدواریم گرهی از مشکلات مالی شما و آنها باز شود … 

 

🌹اطلاعات دقیق از آزمون بزرگ استخدامی

💠 تاریخ ثبت نام : ۱۶ الی ۲۶ مهرماه ۱۴۰۰

💵 هزینه ثبت نام : ۲۵۰،۰۰۰ تومان

📚 مواد آزمون : مالی ، صنعتی ، حسابرسی ، ریاضی و آمار

📌 منابع آزمون : کتاب های لقمه طلایی 

📥 تاریخ آزمون بزرگ استخدامی : ۱ بهمن ۱۴۰۰

🌹نحوه برگزاری آزمون استخدامی به چه صورت می باشد؟ 

📥 همان طور که قبلاً عرض کردیم برگزاری آزمون مجازی می باشد. دوستانی ثبت نام می کنند در یک کانال مجزا آنها را قرار خواهیم داد. برای تک تک دوستان یک پاسخ برگ مربوط به آزمون ارسال خواهیم کرد. روز آزمون که ساعت ۸ صبح (جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰) می باشد سوال آزمون در کانال استخدامی ، منتشر می شود و پس از گذشت ۳ ساعت یعنی ساعت ۱۱ تک تک شرکت کنندگان موظف هستند پاسخ برگ خود را برای ما بفرستند و پس از ارسال پاسخ برگ ها ، ما کار تصحیح سوالات را شروع خواهیم کرد. دوستانی که بالاترین حد نصاب را داشته باشند به عنوان نفرات برتر در موسسه ما جذب خواهند شد.

🌹یکی از مزایای آزمون استخدامی را که قرارست برگزار کنیم این می باشد که شرط معدل قرار ندادیم تا همه فرصت شرکت در این آزمون را داشته باشند … مثلاً همین استخدامی بانک صادرات را ببینید گفته حداقل معدل ۱۶ بدون در نظر گرفتن نوع دانشگاه محل تحصیل. یعنی دانشجوی غیر دولتی با معدل ۱۶ می تواند ثبت نام کند ولی دانشجوی دانشگاه دولتی با معدل ۱۵٫۹۹ نمی تواند حتی ثبت نام کند.
♻️ باز هم تأکید می کنیم قدر این استخدامی را بدانید هم کارش مجازی می باشد و هم حقوقش نقد. این نوع استخدامی برای اولین بار در سطح کشور برگزار می شود. نکته بعدی اینکه ، برای خواندن مواد این آزمون ، تقریبا ۱۲۰ روز را در نظر گرفتیم که به راحتی می شود به یک جمع بندی برسید. و در آخر کلام باید عرض کنیم چون این آزمون استخدامی ، سال اولی می باشد که برگزار می شود طبیعتاً نسبت به سال های بعدی ، تعداد شرکت کننده ها کمتری خواهد بود و این یعنی شانس قبولی تک تک شرکت کنندگان امسال زیادتر و قبولی آن به مراتب راحت تر خواهد بود.

✍️ سوالات مهمی که جوابش را باید بدانید …

🌹در آزمون استخدامی ۱ بهمن ۱۴۰۰ ، سهمیه هم وجود دارد؟ یعنی مثل کنکور محاسبه می کنید؟

📥 خیر – هیچ سهمیه ای برای کسی قائل نیستیم و شرایط کاملاً برابر می باشد.

🌹امکان تعویق تاریخ برگزاری آزمون استخدامی هم وجود دارد؟ اگر تعویق بخورد چه تاریخی را اعلام می کنید؟

📥 خیر – امکان تعویق وجود ندارد چون آزمون به صورت غیرحضوری برگزاری می شود.

🌹صنف خاصی فقط می توانند شرکت کنند یا این شرط برداشته شده است؟

📥 خیر – تمامی گروه ها می توانند ثبت نام کنند چه شاغلین و چه بیکاران – چه دانشجویان و چه اساتید – چه فارغ التحصیل و چه مشغولین به تحصیل و …
🌹قرارداد همکاری به چه صورت است؟

📥 به مدت یک سال همکار ما خواهید بود. اگر هم ما از شما راضی بودیم و هم شما از ما ، این همکاری یک سال یک سال تمدید می شود و اگر رضایت دو طرفه برقرار نباشد این قرارداد پس از یکسال اعتبارش را از دست می دهد و شما باید برای قبولی مجدد در موسسه ، آزمون بدهید و نمره بالا را کسب کنید.

دانلود سوالات استخدامی حسابداری سال 1400

🌹شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی بزرگ حسابداری ۱۴۰۰

💠 رشته تحصیلی شما فقط باید حسابداری باشد.
💠 مدرک تحصیلی شما باید فوق دیپلم به بالا باشد.
💠 واریز وجه آزمون باید ، فقط در بازه زمانی اعلام شده انجام بگیرد.
💠 معرفی کامل خود + نام دانشگاهی که در آن تحصیل می کنید.
💠 شماره تلگرامی خودتان را باید برای ما بنویسید تا فایل سوالات را از طریق تلگرام از ما دریافت کنید.
💠 به هیچ وجه گفتگوی بین خودتان و موسسه ما را پاک نکنید تا بدانیم وجهی را برای ما واریز کردید و حقی برگردن ما نباشد و از آزمون استخدامی جا نمانید. 

دانلود سوالات استخدامی حسابداری 1400

✅ نکته اول : کسانی که قبول می شوند از ما حقوق می گیرند و لذا نگرانی از این بابت نداشته باشید.
✅ نکته دوم : کسانی که قبول می شوند به دلیل مجازی بودن همکاری شما با ما ، نیاز به استعفای شما از کار قبلی خودتان نیست و همزمان می توانید هر دو را انجام دهید.
✅ نکته سوم : کسانی که قبول می شوند در قسمت های زیر به ما ملحق می شوند.
📌  گروه تایپ
📌  گروه وب گردی
📌 گروه حل مسائل
📌 گروه حل تست ارشد
📌 گروه حل تست دکتری
📌 گروه ادمین در سایت
📌 گروه ادمین در تلگرام
📌 گروه ادمین در اینستاگرام
📌 گروه ادمین در پیام رسان های داخلی
و …

استخدامی حسابداری سال 1400

آزمون استخدامی بزرگ حسابداری مجازی ۱۴۰۰

✅ انشاالله این آزمون استخدامی ، زمستان هر سال برگزار خواهد شد و لذا دوستانی که شرایط این آزمون را ندارند باید تا سال بعد صبر کنند و دوستانی که در ترم های ۱ و ۲ و … هستند طبیعتاً نمی توانند ثبت نام کنند و باید برای سال های بعد منتظر بمانند.
✅ چون دروس امتحانی این آزمون همان دروس امتحانی ارشد حسابداری می باشد لذا کسانی که در آزمون ارشد حسابداری هر سال شرکت می کنند قاعدتاً نباید سطح این آزمون برای آنها سخت باشد.

سوالات آزمون استخدامی ۱ بهمن ۱۴۰۰ را پس از برگزاری ، به صورت رایگان در کانال های مرتبط با حسابداران برتر ، رسماً منتشر خواهیم کرد.
✅ انتشار قبولی های این آزمون ، کمتر از ۲ ماه زمان خواهد برد نه بیشتر.
✅ در مورد تعداد نفراتی که قبول می کنیم زیاد می پرسید قبلاً هم عرض کردیم بستگی دارد ببینیم چند نفر در این آزمون شرکت کنند نمی شود ۳۰۰ نفر بیایند و ما ۲۰۰ نفر را پذیرش کنیم این تفکر درستی نیست. جمعیتی که ثبت نام می کنند تا روز آزمون ، برای ما مهم است لذا محدودیتی در تعداد افراد جذب شده نداریم.
✅ یک سوال مهم دیگر شما : ممکن است همه قبولی ها از یک شهر یا یک استان باشند؟ بله ؛ چون برای ما میانگین درصدها بالا مهم می باشد نه استان به استان. ملاک قبولی فقط آزمون می باشد مصاحبه هم نخواهیم داشت.

📥 اگر نیاز به سوال پرسیدن بود به شماره همراه موسسه ما فقط در تلگرام پیام دهید تا پاسخ سوال هایتان را از ما دریافت کنید 👇👇
📥 ادمین اصلی موسسه جهت ثبت نام و دادن توضیحات تکمیلی : آقای حمزه عمویی  ؛ ۰۹۱۱۷۴۱۵۲۸۷

 

 

 

💠 لطفاً فرم زیر را صحیح و دقیق پُر کنید  👇👇

 

 

 

زمان ثبت نام در این آزمون به اتمام رسیده است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا